آلفرد هیچکاک


فروش مجموعه کامل فیلم‌های آلفرد هیچکاک


مجموعه فیلم های استاد دلهره سینما : آلفرد هیچکاک
این مجموعه شامل 55 فیلم از آلفرد هیچکاک در 52 دی وی دی می باشد. این مجموعه کامل شامل قدیمی ترین تا جدیدترین فیلم های هیچکاک می باشد.
قیمت کل این مجموعه تنها 68950 تومان (به همراه پست رایگان) می باشد.


برای اطلاعات بیشتر و لیست فیلم ها می توانید به این صفحه مراجعه کنید :

فروش مجموعه کامل فیلم‌های آلفرد هیچکاکروش خرید: برای خرید مجموعه کامل فیلم های آلفرد هیچکاک با شماره زیر تماس بگیرید :

09399122030
قایق نجات (1944) Lifeboat - آلفرد هیچکاک


هیچکاک با فیلم قایق نجات (Lifeboat ـ سال ۱۹۴۴) به موضوع جنگ روی آورد و به ماجرای حملهٔ قایق‌های U شکل نازی پرداخت. قایق نجات براساس داستانی از جان‌ اشتینبگ نوشته شده است. 


خلاصه داستان :

یک کشتی مسافر بری بر اثر حمله یک زیردریایی نازی غرق میشود و چند تن از مسافرانش برای نجات جان خود ، به یک قایق کوچک پناه می آورند . چند دقیقه بعد زیر دریایی نیز منفجر میشود و یکی از خدمه آن ، خود را به قایق می رساند و به بازماندگان کشتی مسافر بری ملحق میگردد . بازماندگان سانحه اکنون روی آب سردرگم اند و جهت حرکت را نمی دانند . در میان آنها سرباز نیروی دریایی نازی که دریا را خـوب میشناسد گزینه مناسبی برای رهبری و هدایت قایق به نظر میرسد اما مشکل آنجاست که مسافران « قایق نجات » به یک سرباز نازی اعتماد ندارند چراکه او و همرزمانش را مسبب غرق کشتی شان میپنداردند . بعد از گذشت چند روز سرباز اعتماد دیگران را جلب کرده و هدایت قایق را بر عهده میگیرد . او که قطب نمایی را به شکل پنهانی در اختیار دارد ، جهت حرکت قایق را متناسب با محل استقرار کشتی های آلمانی تنظیم میکند و قایق را به سوی هدف به پیش میراند ...

علاقه مندان به هیچکاک به حضور های چند ثانیه ای او در فیلم هایش عادت دارند و همیشه منتظرند ببینند این بار استاد با چه هیبتی ظاهر میشود . اما از آنجاییکه « قایق نجات » تماماً در یک قایق فیلمبرداری شده و همه اتفاقات در همین قایق رخ میدهد ، امکان حضور فیزیکی آدم گرد و قلمبه ای در ابعاد هیچکاک طبعاً میسر نیست . بنابراین ایده حضور هیچکاک در این فیلم اندکی متفاوت است ؛ در دستان یکی از مسافران قایق نجات روزنامه ای را میبینیم که در گوشه ای از آن یک آگهی تبلیغاتی برای مصرف داروی ضد چاقی درج شده است . در این آگهی دو عکس از هیچکاک در کنار هم قرار داده شده است : یک هیچکاک چاق ( قبل از مصرف داروی ضد چاقی ) و یک هیچکاک لاغر ( بعد از مصرف داروی ضد چاقی ) .